Bitkilerin yan etkileri ile oluşan zararları

Bugün dertlerimize deva için bitkilere başvuruyoruz.. Fakat ne kadar bilinçliyiz. Unutmamak lazım ki En kuvvetli zehirlerde bitkilerdedir. Yalnız sağlığımızı korumak için kullandığımız varlıklardır. Bunları kötülemek doğru olmaz, çok fazla abartmakda doğüru olmaz. Profesör Doktor Erdem Yeşilada zayıflamada, bağışıklık sisteminde etkili bitkilerin açıkta satılamıyacağı hakkındaki yorumlarını sizlerle paylaşıyor. Bilimsel çalışmalar ne gösteriyor, ne şekilde hangi miktarda güvenli, ne miktarda kullanılırsa zararlı olup olmadığı araştırılacak.

Günlük beslenmemizde kullandığımız ekmek bile, çok fazla yediğimiz takdirde olumsuz sonuçlar verebilir. Bitkiler, emin ellerde olursa eğer şifalı bitkilerle zayıflama ve diğer hastalıkların tedavisinde çok, çok faydalı olur.

Yeditepe Üniversite Öğretim üyesi Profesör Doktor Erdem YEŞİLADA, bitkisel tedavi yöntemleri hakkındaki görüşlerini ve yorumlarını katıldığı televizyon programı NTV de bu konuşmaları yaptı, bizde trdiyet.com olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Çoğu bitkide yüksek miktarda zehir içeriyor. Bu bitkilerin denetlenmesi ve sağlık koşullarına uygun hale getirilmesi gerekiyor. Bağışıklık sisteminize zararı olan etkili bitkileri artık, aktarlardan temin edemiyeceksiniz.

Bir çok bitkide zehir özelliği vardır. Hipertansiyon hastalığı olan bir kişinin meyan bitkisi kullanması normal mi ? Meyan bitkisi aslında son derece sağlıklı bir bitki, ama bu bitkinin çok yüksek miktarda alınması halinde zararı elbette olur.

Zayıflama hapları ve çayları hakkında da, Profesör Doktor Erdem Yeşilada açıkladı. Bir çok zayıflama hapı yüzünden, geçmişe bakarsak bu haplardan ölüme kadar gidenler olmuştu. Zayıflama hapları ölümcül olabiliyor. Kişilerde eğer kalp ve damar hastalığı yada tansiyon gibi sorunlarınız var ise, Profesör Doktor Erdem Yeşilada kesinlikle bu tür haplara tenezzül etmemeninizi öneriyor. Sağlıklı günler dileriz.

1 yorum

hepatit b virüsü karaciğer nodil zayıflama

HEPATİT B VİRÜSÜ KARACİĞERDE NODİLLER HALSİZLİK YORGUNLUK KİLO PROBLEMİ

28.04.2014 - ŞERİFE ÖZTÜRK

Konular